Taśma pakowa samoprzylepna

skontaktuj się z nami
W Naszej bogatej ofercie posiadamy szeroką gamę taśm samoprzylepnych pakowych, malarskich oraz kolorowych. Taśmy samoprzylepne produkuje się z elastycznego tworzywa sztucznego, które pokryte jest warstwą specjalnego kleju. Taśma samoprzylepna posiada klej po jednej lub po obu stronach, co zwiększa możliwość jej zastosowania. Tego rodzaju taśma pakowa sprawdza się zarówno w ręcznych, jak i zautomatyzowanych systemach opakowań. Do standardowo używanych kolorów należą: brąz, transparent, biały oraz niebieski. Zwykle taśmy samoprzylepne dostępne są w szerokości 48 mm, jednakże praktycznie Klienci mogą wybierać modele w szerokości od 5 do 75 mm.
Taśma pakowa samoprzylepna najlepiej sprawdza się do zaklejania kartonów, w branży budowlanej oraz sklejania sprzętu domowego. Wszystkie oferowane przez Nas taśmy wykonane zostały z najlepszych jakościowo materiałów oraz posiadają najlepsze kleje, dzięki czemu gwarantują 100% zabezpieczenia produktom. Oferujemy Państwu również taśmy samoprzylepne z nadrukiem firmowym.

Nasza standardowa oferta obejmuje:

taśmy samoprzylepne pakowe na klejach: kauczuk naturalny (solvent), kauczuk syntetyczny (hot-melt), akryl
taśmy samoprzylepne z nadrukiem firmowym,
taśmy samoprzylepne z nadrukiem standardowym (“Dokumenty w środku”, “Góra”, “Ostrożnie szkło”, “Promocja”, “Sprawdź zawartość”)
taśmy samoprzylepne malarskie (żółte i niebieskie),
taśmy samoprzylepne dwustronne,
taśmy samoprzylepne kolorowe, ostrzegawcze,
etykiety z nadrukiem,
taśma naprawcza uniwersalna Duct-Tape,
taśma aluminiowa
taśma elewacyjna

taśmy papierowe

Nowość!

Taśma papierowa

Nawiąż z Nami współpracę

W celu złożenia zamówienia skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo