Folia termokurczliwa PE (polietylenowa)

skontaktuj się z nami
Folia termokurczliwa LDPE produkowana jest z polietylenu o małej gęstości. Folia ta jest wytwarzana w systemie wielowarstwowym, co zdecydowanie podnosi jej wytrzymałość na rozerwanie oraz odporność na przebicia. W jej produkcji stosuje się komponenty przeznaczone do bliskiego kontaktu z żywnością. Jej używanie jest bardzo bezpieczne i przyjazne dla środowiska naturalnego.
Jest to materiał służący do czystego, nieskomplikowanego, szybkiego oraz niezwykle trwałego opakowania wielu rodzaju produktów będących zapakowane w np. puszki, butelki, kartony jak również doskonale się nadają do zapakowania wyrobów wykonanych z metalu, drewna bądź też tworzyw sztucznych różnego rodzaju.
W oparciu o nasze doświadczenie możemy optymalnie dobrać grubości folii do pakowanego w nią produktu i zminimalizować koszty pakowania produktu końcowego.

Produkowana jest z granulatów najwyższej jakości: z oryginału lub regranulatu. Standardowo występuje jako folia bezbarwna (na życzenie klienta można zastosować barwnik). Jest sprzedawana w kilogramach.

Może mieć postać taśmy, rękawa i półrękawa o szerokości od 600 do 2400mm o zakresie grubości od 30 do 200 mikronów, przy tolerancji grubości +/- 2,5% oraz o bardzo niskim współczynniku zamglenia folii jest sprzedawana w kilogramach. Minimum produkcyjne 300kg.

Nawiąż z Nami współpracę

W celu złożenia zamówienia skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo